Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

CEYLANLAR METAL

Ceylanlar Metal üretim hayatına 1992 yılında başlayıp bugüne kadar kendi sektöründe ilerleyerek uzman ve öncü hale gelmiştir. Firmamız; bakır, alüminyum, pirinç, titanyum, paslanmaz, galvaniz ve dkp gibi bir çok metali işleyebilmektedir.

Seri ve kaliteli üretim yapabilmek adına makine ve inovasyonlarını kendi bünyesinde çözümleyen ekip ve teknik donanıma sahip olan firmamız otomatik kesim ve çapaksız üretim yapabilen teknolojik makinelere sahiptir. Bunun yanı sıra patentini de aldığı kendi tasarımı ve üretimi olan makineleri de üretim hatlarında kullanmaktadır.

Asma tavan, cephe, güneş kırıcı, filtre, dekorasyon ve birçok özel projelerde genişletilmiş metal ve perforelere şekil verilerek, büküm, kaynak, boya ve diğer tasarımlarda da hizmet vermektedir.

Kalitesine marka tescil ile başlayan firmamız bunu Tüv-Saar tarafından ISO 9001-2015 belgesi ile tescillemektedir. Sahip olduğumuz Çevre Yönetim Sistemi EN ISO 14001-2004 ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001-2007 gibi belgelerimiz de yaptığımız işe olan duyarlılığımızı göstermektedir. "Ürettik, Üretiyoruz" ve "Genişletilmiş Hayallerle Genişletilmiş Metal" sloganlarımızla hizmek vermek mutluluğumuzdur.

CEYLANLAR METAL
VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteden ödün veremeden en uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

MİSYONUMUZ
ISO 9001:2008 OHSAS 18001:2007 ISO 14001:2004 MARKA TESCİL BELGESİ İNCELEMELİ PATENT

Kullanım
Alanları

Bizi Takip Edin

©Copyright 2019 Ceylanlar Metal. Her hakkı saklıdır.

logo

Blog